Osiedlowy Dzień Dziecka

W niedzielę 29 maja br, w samo południe czekaliśmy na naszych najmłodszych mieszkańców na Skwerze. Właściwie to niektóre maluchy już od godziny 10.00 kręciły się w pobliżu i obserwowały co też będzie się działo.
A działo się, oj działo …….
„Fabryka Radości” już po raz kolejny była organizatorem wspaniałej zabawy ….były biegi w workach, przeciąganie liny, różnego rodzaju konkursy sprawnościowe i plastyczne.

1
Pani Kamila z Ogniska Pracy Pozaszkolnej uczyła jak robić piękne kwiaty na patyku.
2
Grupa akrobatyczna z OPP pod kierunkiem Pani Agaty Mostowskiej w składzie Zuzia Czapla, Ania Laskoś, Natalia D’Antonio oraz Julia Cebula pokazała nam co potrafi …(szkoda że tło było takie … zabazgrane, ale w tym miejscu było najbezpieczniej ). Mam nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli oglądać młode gimnastyczki.
3
Pani Basia z zielonymi włosami dała pokaz wielkich kolorowych baniek mydlanych a także zachęciła do zawodów z mniejszymi ale równie pięknie mieniącymi się wszystkimi kolorami banieczkami. Była okazja by za nimi poganiać ile sił w nogach.
4
Na wszystkie dzieciaki czekały wspaniałe słodkie (i nie tylko) nagrody. Było to możliwe dzięki naszym osiedlowym sponsorom. Pani Marta Gunia z „Wiarusa” zasypała nas słodyczami i soczkami, Zarząd SM „Sarni Stok” też dołożył co nieco słodkości, Pan Marek Kropielnicki zadbał by owoców nam nie brakowało. Hitem była pizza od Pana Piotra Krzyżaka z COLORATY – rzeczywiście najlepsza w mieście sądząc po zadowolonych minach i szybkości z jaką znikała.
5
Każde dziecko również dostało Przewodnik dla dzieci po Bielsku – Białej – dzięki temu wiemy, że w naszej imprezie uczestniczyło około setki milusińskich bo tyle mieliśmy książeczek które „rozeszły się”.
6
Szczególne podziękowania należą się Zarządowi SM „Strzecha” za pomoc w organizacji naszego Dnia Dziecka, gdyby nie ta pomoc, to kto wie czy byłoby aż tak słodko i kolorowo ……
Wprawdzie niedziela nie należała do słonecznych i deszcz ciągle „wisiał w powietrzu” jednak wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi.
Nie będę dłużej opisywać – zobaczcie Państwo galerię zdjęć i filmik na You Tube : https://www.youtube.com/watch?v=JTdRVubKfjk&feature=em-share_video_user
dzieło jednego z…. dziadków.

Życzę przyjemności przy oglądaniu.