Kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

Szanowni Państwo,

Nastał czas na kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego. Projekty złożone, zweryfikowane – pozostało tylko głosowanie i to już zależy wyłącznie od …….. Państwa a raczej od Waszych głosów oddanych na nasze projekty. A są to

Projekt osiedlowy :Osiedlowy Klub Seniorana ten projekt głosują

wyłącznie mieszkańcy Osiedla Wojska Polskiego, którzy ukończyli 16 rok życia.

Ten klub będzie miał otwarte drzwi dla wszystkich, którzy będą chcieli doń zajrzeć a więc i młodszych i starszych – chociaż adresatem są Seniorzy bo to głównie im chcemy stworzyć miejsce do rozwijania swoich zainteresowań i pasji a także do miłego spędzenia czasu.

Projekt ogólnomiejski : Budowa skateparku jako części przyszłego Parku Rekreacyjno – Wypoczynkowego pomiędzy Osiedlem Wojska Polskiego a Osiedlem Kopernikai tu głosują wszyscy którzy mieszkają w Bielsku – Białej. W załączniku jest zdjęcie skateparku w Lesznie – jest to jeden z lepszych w kraju i taki wzór by mi się marzył. W tym miejscu gdzie chcielibyśmy żeby powstał, aktualnie rosną zarośla i chaszcze – jest to miejsce bardzo nieciekawe. Od dawna chcemy by tam powstał park. Obecny BO przewiduje max 500 tyś zł na projekt ogólnomiejski, wartość budowy parku to ok. 1.800 tyś zł  – dlatego chcemy to robić etapami i skatepark miałby być na początek.

Głosowanie trwa od 5-go do 13-go listopada br, biorą w nim udział mieszkańcy Bielska – Białej, którzy ukończyli 16 rok życia. Można głosować: elektronicznie (ważne: należy potwierdzić głosowanie mailem) i kartą do głosowania w każdej siedzibie Rady Osiedla w godz. 16.00 – 17.00), w Urzędzie Miejskim.

Proszę, głosujcie Państwo na te projekty i zachęcajcie przyjaciół i znajomych bielszczan, bo jak nie zagłosujemy – to nie będziemy mieli. A szkoda by było …… to już jest trzecia próba i mam nadzieję, że TA zakończy się sukcesem. Czy tak będzie ? To zależy tylko od Państwa, od Waszych głosów.

Bardzo na Państwa pomoc liczę.

Pozdrawiam serdecznie.

Elżbieta Rosińska