Głosujemy na projekty

Głosujemy na projekty od 5 do 13 listopada 2015 r

ELEKTRONICZNIE :

www.obywatelskibb.pl (wejście przez zakładkę „Głosowanie”)

KARTY DO GŁOSOWANIA :

siedziba rady Osiedla ul. Stawowa 29 godz. 16.oo – 17.oo

Osiedlowy Klub Seniora

Identyfikator: 29-OBB002.

Złożone w kategorii: Projekty osiedlowe dla osiedla Wojska Polskiego przez Elżbieta Rosińska.

Głównym celem projektu jest stworzenie na osiedlu miejsca, w którym można miło i ciekawie spędzić czas a jednocześnie rozwinąć swoje zainteresowania np.na zajęcia gimnastycznych, tanecznych, kulinarnych, plastyczno-rękodzielniczych, kursach komputerowych czy teatralnych a także wziąć udział w różnych prelekcjach i spotkaniach.

Budowa skateparku jako części przyszłego Parku Rekreacyjno – Wypoczynkowego pomiędzy Osiedlem Wojska Polskiego a Osiedlem Kopernika

Identyfikator: OBB036.

Złożone w kategorii: Projekty ogólnomiejskie przez Elżbieta Rosińska.

 

Skatepark ma być elementem przyszłego Parku Rekreacyjno – Wypoczynkowego usytuowanego pomiędzy Osiedlem Wojska Polskiego a Osiedlem Kopernika, który może funkcjonować samodzielnie. W tej części miasta brakuje takiego obiektu, tym bardziej, że w ostatnim czasie ciągle przybywa amatorów sportów ekstremalnych w tym miłośników rolek, deskorolek, BMX-ów. Do tej pory młodzież często realizowała swoje ekstremalne upodobania na osiedlowych schodach, poręczach i ławkach i murkach a także na ulicy, co nie zawsze jest bezpieczne. Wartość projektu : 500 tyś zł.

Lokalizacja

Teren pomiędzy ulicami: Stawową i Wodną oraz Spółdzielców i Cieszyńską – pomiędzy Osiedlem Wojska Polskiego i Osiedlem Kopernika (dawniej ogródki działkowe – aktualnie nieużytki i chaszcze – za dyskontem „Biedronka”).

Jeśli nie zagłosujemy – to nie będziemy mieli !!!!